Makam Bayrağı 06

Makam bayrağı önceden sadece devlet kurumlarında karşımıza çıkıyordu. Günümüzde ise binlerce firmanın tanıtım ürünü şeklinde karşımıza çıkmaya başlamıştır. Bu bayrakları firmaların makam bölümlerinde, danışma ve lobi kısımlarında görme ihtimaliniz çok yüksektir. Ülkemizde standart haline gelmiş olan ölçüler ise; 100 x 150 cm şeklindedir. Makam bayraklarında kaliteye önem vererek seçim yapmanız firmanızın prestiji açısından çok önemlidir. Bayrağınızı yaptıracağınız zaman istekleriniz doğrultusunda en iyi malzemeler kullanılarak yapılmasına dikkat etmeniz gerekir. Bazı makam bayraklarının kenarlarında püsküllü ve simli olacak şekilde farklılaştırmalarda yapılabilir.

  • Açıklama
  • Değerlendirmeler (0)

Açıklama

Makam Bayrağı sizinle beraber ilgili kurumu, bulunduğunuz organizasyonu temsil eden bir öğedir. Genellikle yönetici masaları üzerinde ve makam odalarında bulundurulur. Başta ülkemiz, diğer ülke ve markaları temsil etmekte en büyük görsel elemandır.

Makam Bayrağı’nın masanız üzerinde bulunması aynı zamanda sizin için bir prestij göstergesidir. Bu bayrak çeşidinin kullanım sebebi Kamu Kurum ve Özel Kuruluşlarda farklılık gösterebilir. Ancak asıl amacı gelen konuklarınıza temsil ettiğiniz alanın bir marka değeri taşıdığını vurgulamaktır.

Ülkeleri simgeleyen Makam Bayrağı biraz daha farklı amaç taşısa da netice itibari ile varlık simgesiyle beraber ilgili ülkenin marka sembolüdür.

Makam Bayrağı Kullanım Alanları
  • Kamu Kurumları
  • Özel Kurumlar
  • Yönetici Masaları
  • Bireysel
  • Kurumsal

Kumaş Cinsi: Polyester saten

Baskı Çeşidi: Dijital baskı

Aksesuar: Sarı Sim veya Gümüş Sim, Pvc Asetat veya Tela

Makam Direkleri

Materyal: Bronz veya Krom metal

Ebat: Yükseklik 245 cm 

Alt tepsi çapı: 30 cm

Flamed Bayrak tüm makam bayrağı siparişlerinizde gereken özen ve hassasiyeti göstererek ihtiyacınıza yönelik bayrak çözümleri oluşturmaktadır. Sunuma hazır olan tüm makam bayrak çeşitlerimizi gönül rahatlığı içinde dilediğiniz ortamda kullanabilirsiniz…

Flamed Bayrak olarak tüm Makam Bayrağı siparişlerinizi en kısa sürede hazırlamaktayız. Bayrak siparişleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz. Hızlı fiyat teklifi almak için lütfen bizi arayın. 

Telefon:   +90 212 652 55 55 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.