Vodafone Damla Bayrak

Yenilikçi dizaynı Damla Bayrağın Diğer Adıyla Flying Banner’ ın benzersiz şekliyle rüzgardan ve yağmurdan etkilenmeden her zaman görünür olmasını sağlamaktadır. Bu orjinal başyapıt markanızın en iyi şekilde görünmesini sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Uygulanan baskı her iki yüzeyde de oluşarak görselliği arttırmaktadır. Damla Bayrak üç farklı ebatta sizlerin beğenisine sunulmuştur. İç mekan ve dış mekan uygulamalarıda kullanılır.

Bayrak Yükseliği: 250, 290, 320 cm’den Oluşmaktadır.

Rüzgarla birlikte 360 derece dönerek dikkatleri üzerine çekmektedir

Uygulanan baskı her iki yüzeyde de oluşarak görselliğini arttırır.

›Dış ve iç mekan kullanımına uygundur.

 

  • Açıklama
  • Değerlendirmeler (0)

Açıklama

Damla Bayrak (Flying Banner), ihtiyacınıza göre şekillenen tasarımlardan oluşmaktadır. Hızlı kargo fırsatı ile sizlere sunulan yelken bayrakları, firmamızdan temin edebilirsiniz. Baskı hizmetleri  almak, bayrak fiyatları hakkında bilgi edinmek için 0212 652 55 55 telefondan bize ulaşabilirsiniz.Damla bayrak; firmanızın temsilinde, firmanız tarafından yapılan tanıtımlarda, çeşitli organizasyonlarınızda ve bilgilendirme amaçlı kullanılan bayrak çeşitlerindendir. Yapılan çalışmalara dikkat çekmek ve bir hizmeti tanıtmak için sıklıkla tercih edilmektedir.

Nerede Yaptırabilirim?

Fuar organizasyonları başta olmak üzere, birçok tanıtım çalışmanız için kullanabileceğiniz Damla Bayrak, kurumsal bir imaj için de önem arz etmektedir. Peki, Damla Bayrakları  nerede yaptırabilirsiniz? Flamed, ücretsiz tasarım hizmeti, kaliteli kumaşları ve özenli çalışma prensibi ile bu hizmeti sizler için sağlamaktadır.


Nereden Satın alabilirim?

Firmanız için tercih edebileceğiniz damla bayrak çeşitleri için web sitesimizi  inceleyebilir ve telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Not: Sizden onay alınmayan hiç bir ürün baskıya geçmez.

 

Vodafone Damla Bayrak

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.