Plaj Bayrağı Arçelik

Plaj Bayrağı Arçelik

Plaj Bayrak, Olta Bayrak, Yelken Bayrak, Beach Flag ve Vertikal Bayrak olarak da anılan Beach Flag hem iç mekanda hem dış mekanda rahatça kullanılabilir.Beach Flag esnek, dayanıklı ve çok hafiftir. Rüzgarla birlikte 360 derece dönerek dikkatleri üzerine çekmektedir. Uygulanan baskı her iki yüzeyde de oluşarak Beach Flag in görselliğini arttırır.
3 Farklı Ebatta sizlerin beğenisine sunulmuştur. 

› Bayrak Yükseliği: 200, 250, 300 cm’den Oluşmaktadır.

Rüzgarla birlikte 360 derece dönerek dikkatleri üzerine çekmektedir

Uygulanan baskı her iki yüzeyde de oluşarak görselliğini arttırır.

›Dış ve iç mekan kullanımına uygundur.

  • Açıklama
  • Değerlendirmeler (0)

Açıklama

Plaj Bayrağı (Beach Flag), ihtiyacınıza göre şekillenen tasarımlardan oluşmaktadır. Hızlı kargo fırsatı ile sizlere sunulan yelken bayrakları, firmamızdan temin edebilirsiniz. Baskı hizmetleri  almak, bayrak fiyatları hakkında bilgi edinmek için 0212 652 55 55 telefondan bize ulaşabilirsiniz.Plaj Bayrağı; firmanızın temsilinde, firmanız tarafından yapılan tanıtımlarda, çeşitli organizasyonlarınızda ve bilgilendirme amaçlı kullanılan bayrak çeşitlerindendir. Yapılan çalışmalara dikkat çekmek ve bir hizmeti tanıtmak için sıklıkla tercih edilmektedir.

Nerede Yaptırabilirim?

Fuar organizasyonları başta olmak üzere, birçok tanıtım çalışmanız için kullanabileceğiniz Plaj Bayrağı, kurumsal bir imaj için de önem arz etmektedir. Peki, Damla Bayrakları  nerede yaptırabilirsiniz? Flamed, ücretsiz tasarım hizmeti, kaliteli kumaşları ve özenli çalışma prensibi ile bu hizmeti sizler için sağlamaktadır.


Nereden Satın alabilirim?

Firmanız için tercih edebileceğiniz damla bayrak çeşitleri için web sitesimizi  inceleyebilir ve telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Not: Sizden onay alınmayan hiç bir ürün baskıya geçmez.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.