Tekli Masa Bayrağı

Tekli Masa Bayrağı

Masa Bayrakları saten kumaştan dijital, emprime ve serigraf baskı teknikleriyle imal edilmektedir. Masa Bayrakları çift taraflıdır. Özel uçkurluk bayrağı direkte sorunsuz olarak durmasını sağlamaktadır.Masa bayrakların kullanıldığı yerler arasında resmi kurum ve özel kuruluşlar; belediyeler, resmi kurumlar, dernekler, vakıflar, okullar, özel şirketler ve partiler sayılabilir.

   • Kumaş Ölçüsü 15×22,5 Yükseliği ise 32 cm’dir.
   • Faklı boyutlarda üretilen masa bayrakları; tekli, ikili, üçlü  veya isteğe göre         daha farklı şekilde de olabilmektedir
   • Metal bir ayak ve direğe sahip olup saten kumaşlardan  üretilmektedir.

  • Açıklama
  • Değerlendirmeler (0)

Açıklama

Tekli Masa Bayrağı

İç mekanlarda kullanımı tercih edilen bir bayrak türü olan Masa Bayrağı genellikle yönetici masaları üzerinde kişi ve kurumu temsil etmesi açısından kullanılır. Masa Bayrağı tekli, çiftli, üçlü ve dörtlü metal krom direklerle ile kullanılır. Tercihen yanında Türk Masa Bayrağı ile de kullanılabilir.Masa Bayrağı’nın üzerinde dilediğiniz logoyu yada simgeyi sergileyebilirsiniz. Masa bayrakları, müşteri ve konuklarınıza kurumsallığınızı göstermenin ideal yollarından biridir.Masa Bayrak üretimi saten kumaş üzerine dijital baskı tekniği kullanılarak yapılır.

Masa bayrağı ölçüsü olarak en fazla tercih edilen ebatlar 15×22,5 cm ile 8,5×25 cm ebatlarında olan bayraklardır. 

Masa Bayrağı Baskısı

Ofislerin ve makam odalarının büyüklüğüne göre yerleştirilen, vazgeçilmez mobilyalar niteliğindeki masaların üzerindeki kalem, sumen, ajanda ve takvim gibi masaüstü eşyaların yanında dikey olarak direk üzerinde duran masa bayrağı baskı çeşitleri, müşterilerin isteğine göre farklılık arz etmektedir.Empirme baskı, serigraf veya dijital baskı yöntemleriyle, zemin renginin üzerine fon olarak işlenen sembollerin ne olacağı, hazırlanan kurum veya kuruluşun amblemine göre değişmektedir. Genelde her kuruluş tarafından istenen ilk masa bayrağı Türk masa bayrağıdır. Buna ek olarak özel firma masa bayrakları ve yabancı ülkelerin masa bayrakları da tercih edilmektedir.Paslanmayan krom metalinden imal edilen masa bayrak direği, polyester veya saten kumaştan yapılan bayrağın kendisinin asılı durduğu şık direktir. Bulunulan masayı renklendiren masa bayrağı tekli, ikili, üçlü veya dörtlü şekilde yerleştirilebilmektedir.

Masa Bayrağı Siparişi

Resmi veya özel sektörde fark etmeksizin tüm masa bayrağı siparişi taleplerinize en hızlı şekilde cevap veriyoruz. Web sitemizden veya direkt olarak işyerimizden verdiğiniz siparişlerinizi, özel isteklerinizi de göz önünde bulundurarak tasarlıyor ve hemen ardından üretim birimimize gönderiyoruz. Söz verdiğimiz ve anlaştığımız süre içerisinde imalatımızı tamamlayıp teslimat sürecini de seri şekilde planlayıp ürünlerimizi sizlere ulaştırıyoruz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.