Kırlangıç Flama – Dikdörtgen Modeli

Kırlangıç Flama – Dikdörtgen Modeli

Kendi içerisinde kategorilendirilen Kırlangıç Bayrak Modelleri; üçgen kesim kırlangıç bayrak, düz kesim kırlangıç bayrak ve kırlangıç kuyruklu bayrak olmak üzere üç kısma ayrılır. Reklam ve firma tanıtım yüzü olarak da kullanılan Kırlangıç Bayrak Çeşitleri, genellikle iç mekanlarda kullanıldığı için daha hassas ve parlak kumaşlardan imal edilir.  

   • Su bazlı, kristal saten üzerine dijital olarak baskı yapılan kırlangıç bayrakların yanları sıcak kesim ile şekillendirilerek imal dilen Kırlangıç Flama çeşitleri iyi birer tanıtım ve reklam araçlarıdır.

  • Açıklama
  • Değerlendirmeler (0)

Açıklama

Kırlangıç flama, genelde kurumsal firmalarda ve siyasi partilerde tercih edilen bir reklam çeşididir. Kurumsal logonun ya da Atatürk gibi önemli kişilerin resimlerinin basıldığı bu flamalar, süslemelerde, sergi ve konferanslarda, üniversitelerde ya da reklam olarak mekanların iç ve dış bölümlerinde kullanılırlar.

Kırlangıç flamaların değişik boyut seçenekleri vardır ve tercih edilen boyuta göre uygulama alanı ve fiyatları değişiklik gösterir. Kırlangıç flamaların kullanım amaçları o kadar çeşitlidir ki, bu nedenle farklı kalitelerde baskılanmaktadırlar. Alt kısımları, ters V ya da V şeklindedir. Bu nedenden dolayı, kırlangıç adını almışlardır.

Kırlangıç Flama Sipariş Adetleri

Kırlangıç flamalarda, ölçü büyüdükçe adet de azalacaktır. Küçük boyutlarda daha fazla kullanım alanı olacağı için, minimum sipariş sayısı hizmet alacağınız firmaya göre değişmektedir.

Kırlangıç flamalar, siyasi partiler ve belediyeler tarafından çok sık tercih edilir. Bu nedenle en çok sipariş veren kurumlar belediyeler ve siyasi partiler olmaktadır. Ayrıca yıkanıp tekrar kullanılabildiklerinden dolayı, daha ekonomik ürünlerdir. Ancak konferans ve seminer gibi durumlarda ya da stantlarda kullanılacağı zaman boyut büyüyeceği için, daha az sipariş vermek uygun olacaktır.

Kırlangıç Flama Kurumsal Kullanım

Küçük bir kafede ya da büyük bir kurumsal holdingde kırlangıç flama tercih edilebilmektedir. Önemli olan dekorasyonda iyi bir şekilde görünmesi ve uyumlu bir şekilde kullanılması gerekmektedir.

Kırlangıç flamaların reklam amaçlı olarak kullanılmaları nedeniyle, dikkat çekmek istediğiniz bir an kullanmak için stant tipi olanlarını tercih edebilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.